Informacja Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Hyżnem o zatrudnieniu

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Hyżnem, pilnie zatrudni na umowę zlecenie – osobę do świadczenia specjalistycznych usług opiekuńczych do dzieci z zaburzeniami psychicznymi (autyzm).

Usługi świadczone będą na terenie Gminy Hyżne. Oferta kierowana jest do osób spełniających warunki określone w Rozporządzeniu Ministra Polityki Społecznej z dnia 22 września 2005r. w sprawie specjalistycznych usług opiekuńczych (Dz. U. z 2005, Nr 189 poz. 1598 z późn. zm), czyli osób posiadających kwalifikacje do wykonywania zawodu: pracownika socjalnego, psychologa, pedagoga, logopedy, terapeuty zajęciowego, lub innego zawodu dającego wiedzę i umiejętności pozwalające świadczyć określone specjalistyczne usługi.

Osoby świadczące specjalistyczne usługi muszą posiadać co najmniej półroczny staż pracy z osobami z zaburzeniami psychicznymi.

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt z Kierownikiem Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Hyżnem telefonicznie (17) 22-95-003 lub email: gops@hyzne.pl w godz. od 8.00 do 15.00.

Opublikowany przez Opublikowano: 28 stycznia 10:41, 2022

Udostępnij znajomym

image_pdfimage_print