Rada Gminy

Przewodniczący Rady Gminy Hyżne
Bogusław Kotarba

Wiceprzewodniczący Rady Gminy Hyżne
Jacek Baran

Skład osobowy Rady Gminy Hyżne:

  1. Jacek Baran – e-mail: baran_jacek@wp.pl, tel. 531-261-172
  2. Jan Bator – e-mail: janbronislaw@op.pl, tel. 793-758-611
  3. Stanisław Bator – e-mail: stachbator@wp.pl, 698-542-812
  4. Henryk Jaworski – e-mail: hjaworski01@o2.pl, 606-262-050
  5. Edward Kołodziej – e-mail: edwardonet@vp.pl, tel. 607-295-058
  6. Bogusław Kotarba – e-mail: bogusław.kotarba@op.pl, tel. 17 2295-050
  7. Iwona Kruła – e-mail: iwona0071@vp.pl, tel. 602-436-607
  8. Dionizy Leśniak – e-mail: d.lesniak@hyzne.pl, tel. 880-942-695
  9. Anna Majchrowska – e-mail: e-mail: amajchrowska@onet.pl, tel. 535-842-085
  10. Alicja Mazurkiewicz – e-mail: mazurkiewicz-alicja@wp.pl, tel. 725-059-003
  11. Jan Pelc – e-mail: jpelc@smakgorno.pl, tel. 609-681-177
  12. Karol Piękoś – e-mail: karol.piekos@yahoo.pl, tel. 799-309-384
  13. Łukasz Stanowski – e-mail: lukstanowski@gmail.com, tel. 884-180-241
  14. Leszek Ślemp – e-mail: leszekslemp@gmail.com, tel. 606-481-956
  15. Jarosław Ziarno – e-mail: jziarno@gmail.com, tel. 791-640-826

.

Biuro Rady Gminy
Urząd Gminy Hyżne
Pokój nr 10 – III piętro
tel. 17 23 045 67

Wstecz