NOWOCZESNA APLIKACJA MOBILNA GMINY HYŻNE

Prezentujemy Państwu nową, wielozadaniową aplikację mobilną Gminy Hyżne, która między innymi zapewni mieszkańcom błyskawiczny dostęp do lokalnych aktualności i wydarzeń oraz ułatwi kontakt z tutejszym Urzędem.

Od teraz każdy mieszkaniec Gminy Hyżne posiadający telefon z systemem Android lub iOS może zupełnie za darmo pobrać aplikację, która dodatkowo wyposażona została w funkcję wysyłania powiadomień PUSH, dzięki którym błyskawicznie dotrzemy z ważną informacją do każdego posiadacza aplikacji. Powiadomienia mogą dotyczyć różnych spraw np. sytuacji kryzysowej, nowego wydarzenia, zmiany terminu wywozu odpadów czy zbliżającego się terminu zapłaty podatku.

Dzięki nowej mobilnej aplikacji „Gmina Hyżne” w łatwy i szybki sposób mieszkańcy gminy będą mogli poinformować urząd o wszelkich nieprawidłowościach w funkcjonowaniu gminnej infrastruktury.

Dziura w jezdni? Niedziałające latarnie uliczne? Zniszczona ławka, plac zabaw albo wiata przystankowa? A może Twoim problemem są nieodebrane odpady? Od teraz każdy taki problem będzie można zgłosić nie ruszając się z domu. Wystarczy wybrać kategorię zgłoszenia, zrobić zdjęcie, nacisnąć przycisk lokalizowania i wysłać zgłoszenie.

Użytkownicy aplikacji również w szybki i prosty sposób prześlą odczyt wodomierza. Dokonają tego samodzielnie bez konieczności korzystania z pomocy inkasentów.

Aplikacja jest całkowicie bezpłatna i można ją pobrać w Sklepie Play i App Store. Jedynym warunkiem jest posiadanie telefonu z systemem Android lub iOS. Aby pobrać aplikację kliknij w jeden z poniższych linków:

Więcej na temat aplikacji znajdą Państwo tutaj: https://hyzne.skycms.com.pl/37/aplikacja-mobilna.html

Gorąco zachęcamy do korzystania!

Aplikacja mobilna współfinansowana przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, Program Operacyjny Polska Cyfrowa (POPC) na lata 2014-2020, pakiet REACT-UE

Opublikowany przez Opublikowano: 28 grudnia 10:00, 2022

Udostępnij znajomym

image_pdfimage_print