Szkolny Turniej o Puchar Wójta Gminy Hyżne – podsumowanie
Ubiegły piątek (19 czerwca 2026 r.) upłynął pod znakiem sportowych emocji! Na boisku spotkali się uczniowie wszystkich szkół podstawowych z terenu naszej gminy, rywalizując w Szkolnym Turnieju o Puchar Wójta Gminy Hyżne.
Były piękne bramki, rzuty karne i walka do ostatniego gwizdka. Młodzi zawodnicy pokazali ogromne serce do gry, świetne umiejętności i prawdziwego sportowego ducha.
Serdecznie gratulujemy wszystkim drużynom – każdy z Was zasługuje na wielkie brawa! Szczególne gratulacje kierujemy do zwycięzców oraz wyróżnionych zawodników.
Podziękowania
Dzisiejsze wydarzenie nie mogłoby się odbyć bez wsparcia kilku osób. Dziękujemy:
- Polonia Hyżne, a szczególnie Panu Tomaszowi Poradzie – za profesjonalne sędziowanie, wsparcie merytoryczne i wyłonienie trójki najlepszych zawodników,
- Panu Szymonowi Starzakowi z OSP Hyżne – za zabezpieczenie medyczne,
- Panu Damianowi – Inglot Fotografia – za zdjęcia i piękną pamiątkę z turnieju,
- Paniom z Wólki Hyżneńskiej – za wsparcie gastronomiczne,
- nauczycielom i opiekunom – za przygotowanie drużyn i opiekę nad młodymi sportowcami.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za obecność, zaangażowanie i fantastyczną atmosferę. To była prawdziwa sportowa uczta!
Wyniki
Kategoria I – klasy I-III
1 miejsce – SP Hyżne
2 miejsce – SP Grzegorzówka
3 miejsce – SP Brzezówka
Najlepszy zawodnik: Karol Ż.
Kategoria II – klasy IV – VI
1 miejsce – SP Hyżne
2 miejsce – SP Dylągówka
3 miejsce – SP Szklary
Najlepszy zawodnik: Piotr R.
Kategoria III – klasy VII – VIII
1 miejsce – SP Hyżne
2 miejsce – SP Dylągówka
Najlepszymi zawodnik: Tomasz K.
Do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach w naszej gminie!























































































































