"WYSTARTUJ Z NAMI" - piąta edycja targów pracy


 
 

Szanowni Państwo!

Już 24 kwietnia 2019 roku w Zespole Szkół Mechanicznych w Rzeszowie ul. Hetmańska 45A w godzinach 8.00 – 14.00 odbędzie się kolejna, piąta edycja targów pracy „WYSTARTUJ Z NAMI"

Targi cechuje wysoka efektywność zatrudnieniowa oraz szeroki wachlarz działań dodatkowych m.in. stoiska pracodawców, warsztaty, konkursy a  wszystko to w jednym miejscu i czasie.

Dla osób, które poszukują pracy lub osób które chcą zmienić pracodawcę  to wspaniała i niepowtarzalna okazja!

Jednego dnia można odbyć rozmowy rekrutacyjne u kilku pracodawców, zapoznać się z ofertą lokalnych przedsiębiorców, wziąć udział w warsztatach, których tematyka każdorazowo dostosowana jest do potrzeb rynku pracy.

Do Państwa dyspozycji został uruchomiony link do rejestracji umożliwiający rezerwację godzin rozmów kwalifikacyjnych u jednego lub kilku pracodawców.

Aby umówić się na spotkanie, wystarczy wypełnić zgłoszenie online na portalu:  https://wystartujznami.nakiedy.pl/.  Wszystko bezpłatnie!!!

Osoby, którym nie uda się zrejestrować będą mogły spotkać się  z przedstawicielami firm i pozostawić swoje CV w auli  ZSM, która tego dnia (24.04.2019 r.) zamieni się w halę wystawienniczą ze stoiskami promocyjnymi firm.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy!

Wystartuj z nami!

 

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie