"E-MOCNI: CYFROWE UMIEJĘTNOŚCI, REALNE KORZYŚCI"


REKRUTACJA DO PROJEKTU „E-MOCNI: CYFROWE UMIEJĘTNOŚCI, REALNE KORZYŚCI”

 

Szanowni Mieszkańcy Gminy Hyżne,

zapraszamy Was do skorzystania z bezpłatnej możliwości podniesienia swoich umiejętności i kompetencji w korzystaniu z aplikacji internetowych, przydatnych w życiu codziennym. 
W ramach projektu: „E-MOCNI: CYFROWE UMIEJĘTNOŚCI, REALNE KORZYŚCI” oferujemy wszystkim mieszkańcom Gminy Hyżne  bezpłatne szkolenia z obsługi komputera i korzystania z Internetu.

Jeżeli chcą Państwo nauczyć się np. jak złożyć PIT przez Internet, robić zakupy przez Allegro, zapisać dziecko do szkoły, znaleźć najlepszą ofertę pracy, wybrać lokatę bankową, rozwijać swoje zainteresowania, komunikować się z bliskimi przez Internet, zdobywać wiedzę i wiadomości przez internet lub nauczyć się podstawowej obsługi komputera, to zachęcamy do zapisania się na bezpłatne szkolenia już dziś! 

Szkolenia zorganizujemy w salach komputerowych w Gminnym Ośrodku Kultury w Hyżnem, Filii Gminnego Ośrodka Kultury w Nieborowie orazw zależności od potrzeb, w naszych szkołach. Szkolić będą trenerzy lokalni, którzy przekażą Wam wiedzę w sposób prosty, zrozumiały i dostępny dla wszystkich. Szkolenia będą przeprowadzane w małych 6-cio osobowych grupach. Czas trwania jednego szkolenia to 2 lub 3 godziny. Każdy uczestnik powinien skorzystać z minimum 6 godzin szkoleń i zadecydować, czy chce skorzystać z kolejnych szkoleń, w kolejnych dniach i terminach, w 2 lub 3 godzinnych blokach tematycznych.

Aby wziąć udział w szkoleniu należy wypełnić ankietę zgłoszeniową i dostarczyć ją do Urzędu Gminy Hyżne pok. nr 20 (ankieta w załączniku)

Swój udział w szkoleniu mona zgłosić również pod nr telefonu 535 953 907

Serdecznie zapraszamy zainteresowanych mieszkańców do udziału w bezpłatnych szkoleniach.


Pierwsze szkolenia już za nami